Eredményeink 2014-2015

2015. augusztus 21., 17:36

 

Magyar nyelv és irodalom
Bottlik Csenge 5.a Szép Magyar Beszéd megyei 2. Tóth Csilla  
Bottlik Csenge 5.a Baptista Helyesíró Verseny területi 1. Tóth Csilla  
Németh Natália 7.c Szép Magyar Beszéd megyei 3. Tóth Csilla  
Németh Natália 7.c Baptista Helyesíró Verseny területi 3. Tóth Csilla  
Farkas Viktória Julianna 6.c Baptista Helyesíró Verseny területi 4. Herczegné Oszlács Ildikó  
Boros Bianka 5.a "Dohányzás, drog, alkohol" gyermekirodalmi pályázat területi 1. Tóth Csilla  
Váradi Nóra 5.c "Dohányzás, drog, alkohol" gyermekirodalmi pályázat különdíj Tóth Csilla  
Csípő Gréta Csenge 6.c "Dohányzás, drog, alkohol" gyermekirodalmi pályázat területi 3. Herczegné Oszlács Ildikó  
Csípő Gréta Csenge 6.c "Meseszép mesekép" Baptista Meseíró és Illusztrációs Verseny országos 2. Herczegné Oszlács Ildikó  
Varga Dorottya 6.c "Dohányzás, drog, alkohol" gyermekirodalmi pályázat területi 2. Herczegné Oszlács Ildikó  

Máté Sztella
Nagy Krisztina
Pardi Cintia

8.a K&H Bank Pénzügyi Vetélkerdő régiós döntőbe jutottak Herczegné Oszlács Ildikó  
Szidey Nikoletta Kiara 5.c "Meseszép mesekép" Baptista Meseíró és Illusztrációs Verseny országos 1. szülő  
Szidey Nikoletta Kiara 5.c Vass Albert Vers- és Prózamondó Országos Verseny országos 2. szülő  
Angol nyelv
Egyed  Erika 7.c M.M.Publications "On-lion"ˇOrszágos Angol Verseny A2 kategória országos 7. Péter Józsefné  
Mészáros Dóra 7.c M.M.Publications "On-lion"ˇOrszágos Angol Verseny A2 kategória országos 8. Péter Józsefné  
Szűcs Tamás Lajos 7.c M.M.Publications "On-lion"ˇOrszágos Angol Verseny A2 kategória országos 10. Péter Józsefné  
Szűcs Tamás Lajos 7.c Általános Iskolás Tanulók Országos Angol Nyelvi Versenye megyei 19. Péter Józsefné  
Bottlik Csenge 5.a Megyei Angol Verseny Tiszaföldvár megyei 17. Péter Józsefné  
Boros Bianka 5.a Megyei Angol Verseny Tiszaföldvár megyei 34.  Péter Józsefné  
Cs. Nagy Dániel Gábor 5.c Megyei Angol Verseny Tiszaföldvár megyei 20. Bereczki Ágnes  
Báhiczki Zoárd Patrik 6.a Megyei Angol Verseny Tiszaföldvár megyei 23. Fazekas Irén  
Varga Dorottya 6.c Megyei Angol Verseny Tiszaföldvár megyei 32. Fazekas Irén  
Háló Dániel 6.a Megyei Angol Verseny Tiszaföldvár megyei 33. Bereczki Ágnes  
Demeter Orsolya Dóra 7.a Megyei Angol Verseny Tiszaföldvár megyei 8. Bereczki Ágnes  
Demeter Orsolya Dóra 7.a Mezőberényi Levelező Angol Verseny 1. Bereczki Ágnes  
Balogh Zsombor 7.c Megyei Angol Verseny Tiszaföldvár megyei 9. Péter Józsefné  
Német Natália 7.a Megyei Angol Verseny Tiszaföldvár megyei 15. Bereczki Ágnes  
Méri Marcell 8.c Megyei Angol Verseny Tiszaföldvár megyei 5. Fazekas Irén  
Méri Marcell 8.c Általános Iskolás Tanulók Országos Angol Nyelvi Versenye megyei 10. Fazekas Irén  
Katona Márk Csaba 8.a Megyei Angol Verseny Tiszaföldvár megyei 14. Bereczki Ágnes  
Borók Balázs 8.a Megyei Angol Verseny Tiszaföldvár megyei 40. Bereczki Ágnes  
Báhiczki Zoárd Patrik
Tóth Kata Dóra
Varga Dorottya 
6.a
6.a
6.c 
Megyei Angol Verseny Törökszentmiklós megyei 3. Fazekas Irén  
Ozsváth Szabolcs 4.a Megyei Angol Verseny Tiszaföldvár megyei 1. Szécsi Tímea  
Történelem
Méri Marcell 8.c Országos Történelem Tantárgyi Verseny megyei 2. Fodor Magdolna  
Matematika
Katona Márk Csaba 8.a Téglási Matematika Verseny országos 2. Ernesztné Sebők Beáta  
Kémeri Anna 7.a Baptista Iskolák I. Országos Matematika Versenye országos 1. Ernesztné Sebők Beáta  
Csizmadia Ádám 8.a Baptista Iskolák I. Országos Matematika Versenye országos 2. Ernesztné Sebők Beáta  
Kémeri Csaba 7.a Baptista Iskolák I. Országos Matematika Versenye országos 4. Ernesztné Sebők Beáta  
Katona Márk Csaba 8.a Baptista Iskolák I. Országos Matematika Versenye országos 5. Ernesztné Sebők Beáta  
Borók Balázs 8.a Baptista Iskolák I. Országos Matematika Versenye országos 6. Ernesztné Sebők Beáta  
Demeter Orsolya Dóra 7.a Baptista Iskolák I. Országos Matematika Versenye országos 8. Ernesztné Sebők Beáta  
Varga Dániel 8.a VI. Bárczi Gusztáv Országos Matematika Verseny (SNI-BTMN tanulók részére) országos 3. Ernesztné Sebők Beáta  
Katona Márk Csaba 8.a Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei 43. Ernesztné Sebők Beáta  
Márta Kálmán Lajos 7.a Baptista Iskolák I. Országos Matematika Versenye országos 11. Ernesztné Sebők Beáta  
Balogh Zsombor
Csipes Botond
Farkas Petúr Soma
Német Gergő 
7.c Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 38. Ágfalviné Tóth Magdolna  
Kémeri Anna
Kittlinger Villő
Mészáros Dóra
Német Natália 
7.o. Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 30. Ágfalviné Tóth Magdolna  
Ari Krisztián
Béres Csenge
Erneszt Antal Dániel
Juhász Attila 
5.o. Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 33. Ágfalviné Tóth Magdolna  
Erneszt Antal Dániel 5.c Baptista Iskolák I. Országos Matematika Versenye országos 2. Ágfalviné Tóth Magdolna  
Méri Marcell 8.c Szegő Gábor Matematika Verseny megyei 31. Fazekas Irén  
Méri Marcell 8.c Alapműveleti Matematika Verseny megyei 6. Fazekas Irén  
Tóth Lívia 8.c Baptista Iskolák I. Országos Matematika Versenye országos 1. Fazekas Irén  
Buzgán Patrik 6.a Baptista Iskolák I. Országos Matematika Versenye országos 1. Eperjesi Éva  
Buzgán Patrik 6.a Téglási Matematika Verseny országos 3. Eperjesi Éva  
Váradi Nóra 5.c Baptista Iskolák I. Országos Matematika Versenye országos 3. Ágfalviné Tóth Magdolna  
Juhász Attila 5.a Baptista Iskolák I. Országos Matematika Versenye országos 5. Ágfalviné Tóth Magdolna  
Marjai Dóra 3.c Baptista Iskolák I. Országos Matematika Versenye országos 4. Csányiné Szabó Annamária  
Mészáros Nóra 3.c Baptista Iskolák I. Országos Matematika Versenye országos 5. Csányiné Szabó Annamária  
Kővári Bence 3.a Baptista Iskolák I. Országos Matematika Versenye országos 5. Csányiné Szabó Annamária  
Ozsváth Szabolcs 4.c Baptista Iskolák I. Országos Matematika Versenye országos 5. Csányiné Szabó Annamária  
Vatai Petra 4.c Baptista Iskolák I. Országos Matematika Versenye országos 6. Csányiné Szabó Annamária  
Kovács Dóra 4.a Baptista Iskolák I. Országos Matematika Versenye országos 9. Csányiné Szabó Annamária  
Természetismeret
Buzgán Patrik
Háló Dániel
Mihály Marcell
Varga Dorián Kálmán 
6.a XV. Téli Madaraink Országos Természetismereti Verseny legjobb 10-be jutottak Ernesztné Sebők Beáta  
Báhiczki Zoárd Patrik
Böjte Bence László
Rácz Zsanett
Varga Anna 
6.a XV. Téli Madaraink Országos Természetismereti Verseny legjobb 10-be jutottak Ernesztné Sebők Beáta  
Molnár Vivien Julianna
Monoki Gabriella
Tóth Anna Erzsébet
Tóth Kata Dóra 
6.a XV. Téli Madaraink Országos Természetismereti Verseny legjobb 10-be jutottak Ernesztné Sebők Beáta  
Varga Dorián 6.a Hermann Ottó Országos Természetismereti Verseny döntőbe jutott Ernesztné Sebők Beáta  
Buzgán Patrik 6.a Hermann Ottó Országos Természetismereti Verseny döntőbe jutott Ernesztné Sebők Beáta  
Fizika          
Borók Balázs 8.a Fizika+ megyei 14. Boda János  
Varga Dorián Kálmán 6.a Fizika+ megyei 22. Boda János  
Katona Martin Dávid 6.a Fizika+ megyei 34. Boda János  
Rácz Zsanett 6.a Fizika+ megyei 57. Boda János  
Kémeri Anna 7.a Fizika+ megyei 24. Boda János  
Kémeri Csaba 7.a Fizika+ megyei 55. Boda János  
Német Natália 7.a Fizika+ megyei 55. Boda János  
Csizmadia Ádám 8.a Fizika+ megyei 28. Boda János  
Varga Dániel  8.a Fizika+ megyei 69. Boda János  
Informatika
Demeter Orsolya Dóra
Kémeri Anna
Német Natália 
7.a Kozma László Országos Informatikai Alkalmazói Tanulmányi Verseny országos 10. Majláth Antal  
Kémeri Csaba
Márta Kálmán Lajos
Posztós Gergő 
7.a Kozma László Országos Informatikai Alkalmazói Tanulmányi Verseny országos 11. Majláth Antal  
Ozsváth Szabolcs 4.a Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny megyei 3.    
Ének
Csípő Gréta Csenge  6.c  I. Országos Baptista Társaséneklő Verseny  országos 1. Janó Valéria  
Piroska Kármen  6.c  I. Országos Baptista Társaséneklő Verseny  országos 2. Janó Valéria  
Csípő Gréta Csenge
Piroska Kármen
6.c   I. Országos Baptista Társaséneklő Verseny  országos 1. Janó Valéria  
Csípő Gréta Csenge
Piroska Kármen
Szidey Nikoletta Kiara
Váradi Nóra 
5-6.c   I. Országos Baptista Társaséneklő Verseny  országos 2. Janó Valéria  
Gulyás Réka  8.c  I. Országos Baptista Társaséneklő Verseny  országos 2. Janó Valéria  
Gulyás Réka  8.c  Országos Baptista Ki MIt Tud ének kategória  országos 3. Janó Valéria  
Kittlinger Villő  7.c  I. Országos Baptista Társaséneklő Verseny  országos 2.  Janó Valéria  
Kittlinger Villő  7.c  "Tiszán innen, Dunán túl" Megyei Népdaléneklő Verseny  megyei 3. Janó Valéria  
Egyed Erika
Kittlinger Villő
 7.c  I. Országos Baptista Társaséneklő Verseny  országos 1. Janó Valéria  
Egyed Erika
Kittlinger Villő
Gulyás Réka
Horváth Zita 
7.c
7.c
8.c
8.c 
 I. Országos Baptista Társaséneklő Verseny  országos 3. Janó Valéria  
Csípő Gréta Csenge
Erneszt Antal Dániel
Farkas Viktória Julianna
Piroska Kármen 
6.c
5.c

6.c

6.c
 "Tiszán innen, Dunán túl" Megyei Népdaléneklő Verseny  megyei 3. Janó Valéria  
Borók-Varró Veronika
Juhász Luca
Kincs Veronika
Tóth Olivér 
   "Tiszán innen, Dunán túl" Megyei Népdaléneklő Verseny  megyei 3. Vadas Ilona  
Harmónia Zenei Nagykórus    Éneklő Ifjúság Országos minősítő hangverseny  Arany diploma Janó Valéria  
Szozszorszép Zenei Kamarakórus    Éneklő Ifjúság Országos minősítő hangverseny  Arany diploma Janó Valéria  
 Diri-dongó kórus    Éneklő Ifjúság Országos minősítő hangverseny  Arany minősítés  Vadas Ilona  
Rajz
 Szilágyi Dóra  2.c  Húsvéti népszokások Országos Baptista Rajzverseny  országos 2.  Dr. Vargáné Nagy Anikó  
Testnevelés
Csizmadia Ádám
Kocskovsz ky Róbert
Pádár Henrik
Rácz Alex 
 8.a 3kontra3 Megyei Általános Iskolai Amatőr Kosárlabda Bajnokság  megyei 1.    
Balogh Zsombor
Farkas Petúr Soma
Német Gergő
Varga Milán Donár 
 7.c 3kontra3 Megyei Általános Iskolai Amatőr Kosárlabda Bajnokság  megyei 2.    
Ferenczi Dávid
Kiss Csaba Levente
Lakatos Alexander
Vékony Balázs 
7.
a-c 
3kontra3 Megyei Általános Iskolai Amatőr Kosárlabda Bajnokság megyei 3.    
Murnyák Milán 5.c Duatlon Diákolimpia megyei 3.
országos 31. 
   
Ari Krisztián 5.c Duatlon Diákolimpia megyei 25. Kálmán Éva  
Csipes Botond 7.c Duatlon Diákolimpia megyei 26. Kálmán Éva  
Németh Kristóf Balázs 5.a Duatlon Diákolimpia megyei 27. Kálmán Éva  
Ari Krisztián
Csipes Botond
Murnyák Milán
Németh Kristóf Balázs 
  Duatlon Diákolimpia megyei 3 Kálmán Éva  
Kocskovszky Róbert 8.a Duatlon Diákolimpia megyei 3
országos 16. 
Kálmán Éva  
Kémeri Anna 7.a Duatlon Diákolimpia megyei 6.
országos 30 .
Kálmán Éva  
Sakk  
Szombat Szilárd Bálint 5.a Géniusz-kupa
II. Félegyházi László Tehetségkutató Ifjúsági Sakkverseny
III. Fórum kupa  Sakkverseny
III. Országos Baptista Sakkverseny
2.3.4.5.6.
6.
2.
országos 4. 
Vajda Ákos  
Fodor Flóra 1.a III. Országos Baptista Sakkverseny országos 2. Vajda Ákos  
Csíki Endre 3.c Nebzetközi ARCO Sakkverseny
III. Országos Baptista Sakkverseny 
nemzetközi 2.
tábladíja 
Radnai Ádám FIDE mester