Verseny eredményeink 2013-2014

2014. szeptember 06., 00:00

Versenyeredmények 2013/2014-tanév

 

Név

Osztály

Verseny

Helyezés

Felkészítő tanár

Magyar

       

 

Borók Orsolya

 8.c  Országos Szép Magyar Beszéd  megyei 2.   Tóth Csilla 

 

Méri marcell 

 7.c  Országos Szép Magyar Beszéd   megyei 3.  Herczegné Oszlács Ildikó

 

Farkas Viktória

 5.c  Kárpát-medencei Helyesírási Verseny  megyei 3.  Herczegné Oszlács Ildikó 

 

Német Natália Róza 

6.a   Kárpát-medencei Helyesírási Verseny   megyei 2.  Tóth Csilla

 

Tóth Lilla

 8.c  Kárpát-medencei Helyesírási Verseny  megyei 3.  Tóth Csilla 

 

Szidey Nikoletta Kiara

 4.c

 "Meseszép mesekép" megyei meseíró és illusztráló pályázat

VII. Országos Versmondó Verseny

Babszem Jankó regionális népmesemondó verseny

 megyei 1.

különdíj

különdíj

 Orosné Igriczi Erzsébet

 

4.c    "Meseszép mesekép" megyei meseíró és illusztráló pályázat megyei 3.   Orosné Igriczi Erzsébet 

 Angol

       

 

Balogh Zsombor

 6.c Megyei Angol Nyelvi verseny 6. osztályosoknak megyei 1.  Péter Józsefné 

 

Mészáros Dóra

6.c   Megyei Angol Nyelvi verseny 6. osztályosoknak  megyei 3. Péter Józsefné  

 

Nagy Lajos Adolf

8.c  Megyei Angol Nyelvi Verseny   megyei 3. Fazekas Irén 

 Történelem

       

 

Tóth Lilla

 8.c Országos Történelmi Tantárgyi Verseny megyei 4.  Fodor Magdolna 

 Matematika

       

 

Erneszt Antal Dániel

4.c  Alapműveleti Matematika Verseny  megyei 1. 

Csányiné Szabó Annamária

Ernesztné Sebők Beáta 

 

Német Natália Róza

 6.a  Alapműveleti Matematika Verseny   körzeti 2.  Ernesztné Sebők Beáta 

 

Méri Marcell

7.c  Alapműveleti Matematika Verseny  körzeti 3.  Ernesztné Sebők Beáta 

 

Nagy lajos Adolf

8.c  Alapműveleti Matematika Verseny   körzeti 1.  Ágfalviné Tóth Magdolna 

 

Turi Gergő Marcell

8.c   Alapműveleti Matematika Verseny  körzeti 2.  Ágfalviné Tóth Magdolna  

 

Balogh Zsombor

6.c   Baptista Iskolák Országos Matematika Versenye  országos 3.   Ágfalviné Tóth Magdolna

 

Ari Károly Dávid

 8.c Baptista Iskolák Országos Matematika Versenye  országos 3.   Ágfalviné Tóth Magdolna 

 Természetismeret

       

 

Demeter Orsolya Dóra
Földesi Nikolett
Kémeri Csaba
Buzgán Patrik

6.a
6.a
6.a
5.a 
Hermann Ottó Országos Természetismereti Verseny országos döntő  Ernesztné Sebők Beáta 

 Földrajz

       

 

 

 6.c Világjáró Országos Földrajzverseny   országos 4. Ernesztné sebők Beáta 

Ének

       

 

Gulyás Réka
Tóth Lilla
Szász Anna Zsófia
Molnár Kitti 

 

7.c
8.c
8.c
8.c
8.c 

 "Tiszán innen Dunán túl" Megyei Népdaléneklő Verseny
csoportos ének kategóris 
 megyei 2.  Janó Valéria

 

Kittlinger Villő

 6.c  Tiszán innen Dunán túl" Megyei Népdaléneklő Verseny
szóló ének kategória
megyei 2.  Janó Valéria 
Klément Balla Péter
Szabó Bence
Cs. Nagy István
Szombat Ádám 
 8.c  X. Kistérségi Népdaléneklési Verseny csoportos ének kategória  kistérségi 1.  Janó Valéria
Szilágyi Virág
Kittlinger Villő
Piroska Kármen
Csípő Gréta Csenge
Szőke Boglárka
Szombat Babett Kata
Horváth Zita
Fülöp Vivien
Tóth Lilla
Borók Orsolya
Molnár Kitti
Szász Anna Zsófia 
6.c
6.c
5.c
5.c
7.c
7.c
7.c
7.c
8.c
8.c
8.c
8.c
8.c 
  X. Kistérségi Népdaléneklési Verseny csoportos ének kategória   kistérségi 1.   Janó Valéria

 

"Diri-dongó" kamarakórus

 

 X. Kistérségi Népdaléneklési Verseny

Éneklő Ifjúság Országos Minősítő Hangverseny 

  kistérségi 2.

Arany minősítés

 Vadas Ilona

 

Nagykórus

   Éneklő Ifjúság Országos Minősítő Hangverseny  Arany Diploma  Janó Valéria

 Testnevelés

       

 

Ferenczi Dávid
Lakatos Alexander
Vékony Balázs
Rácz Alex 

6.a
6.a
6.a
7.a 
 JNSZ Megyei Atlétika Verseny 4*100 m-es váltófutás III. korcsoport  megyei 3.  Kálmán Éva

 

Tóth Lívia Mónika

 7.c  JNSZ Megyei Atlétika Verseny futás 300 m IV. korcsoport  megyei 1.
országos 21. 
 Kálmán Éva

Horváth Ádám

 8.c   JNSZ Megyei Atlétika Verseny futás 300 m IV. korcsoport  megyei 3.  Kálmán Éva

 

Rácz Alex

 7.a    JNSZ Megyei Atlétika Verseny futás 60 m III. korcsoport  megyei 1.
országos döntő futamba jutott 
 Kálmán Éva
 Tóth András László  4.c  JNSZ Megyei Duatlon Diéákolimpia II. korcsoport  megyei 2.  Csányiné Szabó Annamária
 Murnyák Milán  4.c   JNSZ Megyei Duatlon Diéákolimpia II. korcsoport   megyei 3.  Csányiné Szabó Annamária
   4.c  JNSZ Megyei Duatlon Duatlon Diákolimpia II. korcsoport csapatverseny  megyei 1.   Csányiné Szabó Annamária
Tóth András László
Murnyák Milán
Monoki Máté Sándor
Ari Krisztián
Blum Tamás
Németh Kristóf
4.c
4.c
4.c
4.c
4.a
4.a 
 Atlétika Megyei Diákolimpia II. korcsoport csapat  megyei 4.  Csányiné Szabó Annamária
 Tóth András László    Atlétika Megyei Diákolimpia II. korcsoport egyéni  

megyei 1.

országos 13.
 Csányiné Szabó Annamária

 Modern tánc

       

 

Varga Milán Donát

 

6.c

 

Silver Moderntánc Kupasorozat Serdülő Döntő: Hip-Hop szóló

Silver Moderntánc Kupasorozat Serdülő Hip-Hop szóló

Csepel

Szolnok

Mezőkövesd

országos 1.

(országos bajnok)

 

1.

1.

1.
  Csatári Franciska

Borók Orsolya
Farkas Emese
Tóth Petra
Varga Milán Donát

8.c
6.c
8.c
6.c 
 Silver Moderntánc Kupasorozat Serdülő Hip-Hop Csoport Csepel  országos 1.  Csatári Franciska

 

Nagy Gréta

 3.c  modern tánc csoportban   országos 1.  Csatári Franciska

 

Farkas Liliána

 3.c  modern tánc csoportban   országos 1.  Csatári Franciska

 Ugrálókötél

       

 Tóth Laura 

 3.c  Megyei ugrálókötél verseny csoportban  megyei 3.  K. Szabó Jánosné

 Tenisz

       

 

Mészáros Nóra

2.c   Tenisz Megyei Diákolimpia csapatban  megyei 1.  Molnár Imre

 

Pál Evelin

 4.c  Tenisz Megyei Diákolimpia csapatban  megyei 1.   Molnár Imre

 

Mészáros Dóra

 6.c  Tenisz Megyei Diákolimpia csapatban  megyei 1.  Molnár Imre

 

Béres Petra

 6.c  Tenisz Megyei Diákolimpia csapatban  megyei 1.  Molnár Imre
 Fodor András  5.c  Tenisz Megyei Diákolimpia csapatban  megyei 2.  Molnár Imre 

 

Balogh Zsombor

 6.c  Tenisz Megyei Diákolimpia csapatban  megyei 3.   Molnár Imre

 Súlyemelés

       

 

Tyukodi András 

 2.c  „Soroksár Kupa” Nemzetközi súlyemelő verseny  nemzetközi 1.   Szabolcsi Károly

 Karate

       

 

Szilágyi Fanni

 8.c  

Kyokushin Magyar Bajnokság

Diákolimpia

Európa Kupa
 

országos 2.

1.

2.
 edző: Búzás Gábor, Stafanovics József

 Kása Botond 

 3.c  Megyei Diákolimpia Karate  megyei 3.  edző: Raczkó György

 Sakk

       

 Demeter Dorina

 2.c

 Országos Értékszámos Diákolimpia

Országos Baptista Bajnokság

 országos 3.

országos 1.

 Molnár Béla

 

Csíki Endre

 2.c

 II. Országos Baptista Sakk kupa

Korcsoportos Értékszámos Diákolimpia

JNSZ Megyei Sakkbajnokság felnőtt mezőnyben

korcsoportos Európa- és Világbajnokságon vett részt


 országos 1.

országos 4.

megyei 3.

42. és 50.

 

 edző: Radnai Ádám FIDE mester