Üdvözöljük iskolánk weboldalán

„ Ne szóljon Igéd hiába!...”

„ Ne szóljon Igéd hiába!...”

 

Iskolánkban 2017. október 18-án Területi Bibliai történet – és zsoltármondó versenyre került sor. Négy település iskolájából érkeztek a versenyzőink.

A gyerekek korcsoportjuknak megfelelően választottak egy történetet és egy zsoltárt a felajánlottak közül. A verseny megnyitóján az 5.a  osztály szolgálatát közös éneklés követte. „ Ne szóljon Igéd hiába!...” c éneket tanulta meg a verseny előtt álló kis csapat. Amíg a zsűri döntött, addig kézműves foglalkozáson vettek részt a gyerekek. A kisebbek  Bögös Jenő iskolalelkész vezetésével megnézték a Pom- Pom szobrot , azután bekapcsolódtak a kézműves tevékenységbe. A versenyeredmények kihirdetése és a  díjak kiosztása után zene és közös tánc zárta a délelőttött. Hazaindulás előtt vendégeinket meghívtuk egy finom ebédre. 

GALÉRIA