Üdvözöljük iskolánk weboldalán

„Reménység a gyermekeknek” tábor

„Reménység a gyermekeknek” tábor


2017. július 3-7-ig tartottuk iskolánkban a „Reménység a gyermekeknek” keresztyén tábort. Ezen a héten a gyermekek az evangélium fő üzenetével ismerkedhettek meg játékos módon, melyet mozgással kombinálva tanulhattak meg. A hét során Révész Árpád támogató iskolalelkész, Nagy Kata EE munkatárs, és Bögös Jenő iskolalelkész tanította a gyermekeket. A bibliai foglalkozásokon túl különböző közösségi játékokat ismertek meg. Ebéd után a nap témájához kapcsolódó tárgyakat készíthettek a kézműves foglalkozásokon. A délután további részében pedig sport, mozgás következett, majd a nap végén egy rövid összefoglalást követően mentek haza a részvevők. A tábor zárására meghívtuk a szülőket, nagyszülőket, hogy meghallgathassák, mit tanultak gyermekeik a héten. Sok szülő, nagyszülő eljött erre az alkalomra. A gyermekek örömmel és készségesen mondták el a héten tanult bibliai igazságokat, és énekelték a megismert énekeket. A záróalkalom végén a gyermekek Bibliát, illetve gyermekeknek szóló áhítatot vihettek haza.

GALÉRIA