Üdvözöljük iskolánk weboldalán

A Baptista Művészeti Napok kisújszállási rendezvénye

Örömmel töltött el, hogy 2020. november közepén ötödik alkalommal szervezte meg a Baptista Alapfokú Művészeti Iskola, Bögösné Szász Edit igazgatóhelyettes vezetésével ezt a rendezvényt. A Baptista Szeretetszolgálat fenntartásában működő kisújszállási intézmények és a Kisújszállási Baptista Gyülekezet közös programja idén sajnálatos módon digitális formát öltött a vírushelyzet miatt.

Iskolánk felső tagozatos ének- zenei tehetségműhelye rendszeres fellépője ennek a rendezvénynek. A Baptista Imaházban, kiscsoportokban történtek az előadók digitális felvételei. Tiszta gyermekhangok csengése töltötte be az Imaházat vasárnap, amikor 3-3 tanuló a mikrofonok elé állt. Két zeneművet énekeltek diákjaink: „Jézus te vagy minden álmom” és „Az Úr igéje szól” kezdetű dalokat. Közreműködött Orosz Balázs zongorán és Farkas Zsolt dobon. A dalokat Janó Valéria tanárnő tanította meg a tehetségcsoportba járó tanulóknak. Földesné Keresztes Mariann igazgatóhelyettes tanítónő egy bibliai történetet mutatott be alsós diákjaival: „Mikor Jézus elhívja a tanítványokat” című előadással.

Janó Valéria

GALÉRIA