Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Adventi Montázs Koncert

2019. december 7-én 18 órakor került sor az Adventi Montázs című koncertre. A koncerten a Baptista gyülekezet zenészei, a Baptista Alapfokú Művészeti Iskola és a NABOK Kossuth Lajos Általános Iskola és Kollégium Tagintézmény  diákjai és tanárai léptek fel.

Iskolánkat a felső tagozatos ének- zene Hanga tehetséggondozó műhely képviselte. Mindannyian ismerjük azt a magával ragadó érzést, amikor a közönség soraiból nézzük nagyszerű művészek előadását. Fokozza az élményt, ha a színpadot az első sorokból tudjuk figyelemmel kísérni. Ezzel az érzéssel tudtunk találkozni, amikor egy kisebb térben, - az Imaházban- a közönség szinte részévé vált az előadásnak és testközelből tudta élvezni, érzékelni a szereplő művészek tehetségét, kifejezőkészségét és az előadás alatt felszabaduló hihetetlen nagy energiáit.  A koncerten érezhető volt az Istennel való szeretetkapcsolat az Istent dicsőítő, magasztaló énekek által.

Janó Valéria ének- zene tanár

GALÉRIA