Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Boldog karácsonyt! - zenei koncert a NABOK Kossuth Tagintézményében

Iskolánk hagyományaihoz hűen december 19-én ismét megrendeztük a zenét kedvelő közönségünknek a Boldog karácsonyt! című hangversenyünket. Iskolánk alsó tagozatos gyermekekből álló Diri-dongó kórusa Vadas Ilona tanítónő vezetésével az Ároni áldás szavaival kívánt békességet a megjelent vendégeknek. Ezután a leendő elsős gyermekekből alakult Ovikórus mutatta meg tudását a Bárcsak régen c. régi karácsonyi ének eléneklésével. Műsorukat az Ünnep van ma című kánon zárta. A kicsik után a felső tagozatos gyermekek örvendeztették meg a megjelent vendégeinket. A Hanga tehetségműhely tanulóinak műsorában Janó Valéria tanárnő vezetésével többek között felcsendült Wolf Péter: Ave Maria műve, amelyben szólót énekelt Banka Boglárka 8. c osztályos tanuló. Ezután a Nagykórus műsora következett. A gyermekkórust Orosz Balázs tanárúr zongorán, Bögös Jenő hitéleti igazgató helyettes gitáron kísérte. Szólót énekelt Szabó Tamara 7.c osztályos tanulónk. A Szentírás karácsonyról szóló üzenetét Bögös Jenő kollégám mondta el a megjelenteknek. Radics Zoltán igazgató úr pedig a családi szeretet, békesség fontosságát emelte ki köszöntőjében.

Bízunk benne, hogy a koncerten megjelent szülők, meghívott vendégeink és tanulóink is jól érezték magukat és sikerült a nagy rohanásban elcsendesedni és hangolódni a Megváltó születésének napjára.

Iskolánk valamennyi diákja, pedagógusa és dolgozója nevében kívánok Önöknek Áldott, békés karácsonyt!

 

Szeretettel: Földesné Keresztes Mariann igazgatóhelyettes

GALÉRIA