Üdvözöljük iskolánk weboldalán

DÖK karácsonyváró kézműves délután

2019. december 18 – án szívvel- lélekkel vetették bele magukat a felső tagozatos gyerekek- a karácsonyi készülődés hangulatában - a karácsonyváró kézműves délutánba. Sok- sok alkotó foglalkozás közül választhattak kedvükre valót, kibontakoztathatták kreativitásukat. Készítettek kottapapírból balerinát, gyöngyből csillagot, nyalókás rénszarvast, tobozból manót, karácsonyi üdvözlő kártyát, festettek gipszformákat és sütöttek mézeskalácsot. Akadálypályát állítottak fel testnevelő tanáraink a tornateremben a sportolni vágyóknak, ahol szaloncukor és csoki volt a nyertesek jutalma. Miközben élvezték a karácsonyi dallamokat, szeretteiknek az ünnephez illő ajándékokat készítettek és boldogan tértek haza diákjaink, lélekben felkészülve a Föld legmeghittebb ünnepére.

Janó Valéria DÖK segítő tanár 

GALÉRIA