Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Gyöngyhalász I. Országos Baptista KI MIT TUD?.

2015. március 21-én került megrendezésre a Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központban a Gyöngyhalász I. Országos Baptista KI MIT TUD?. A Ki Mit Tud?-on az általános iskolai korosztály tánc és mozgás, vers és próza, stand up, jelenet és bűvészet, film és média, képzőművészet kategóriában indulhatott. A Kossuth Lajos Baptista Általános Iskolából szavalók, szóló énekesek, a musicalcsoport és a tánccsoport mutatta be tudását.

Szavalók: Szidey Nikolett Kiara, Bottlik Csenge 5. osztályos tanulók

Szóló énekesek: Gulyás Réka (Halelujah) 8. osztály

                               Csípő Gréta Csenge (Memory) 6. osztály

                               Kittlinger Villő (népdalcsokor) 7. osztály

A musicalcsoport a Grease című darabból választott dalokat, melyeket mozgással kötöttek össze.

A tánccsoport előadásának címe Első bálozók.

Tanulóink nagy sikert arattak a bemutatón, ahol 98 produkcióban 460 tanuló mutatta meg tudását.

GALÉRIA