Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Kossuth Gimi – Gólyatábor 2020

2020. augusztus 27-28-án új gimnazistáink gólyatáborban vehettek részt a Sástói Oxygen Adrenalin Kalandparkban. Az első napon felmentünk Kékestetőre, majd túráztunk egy kicsit. A délután folyamán kipróbáltuk az erdei labirintust, a függőhíd sétát, a hajtányt, az íjászatot. Ezt követően boboztunk, majd libegőztünk. Vacsora után közösségépítő játékokat játszottunk, nagyon jó hangulatban telt az este. Másnap reggel ismét boboztunk, majd bementünk Egerbe. A Mágikus Pincében lévő szabadulószobában két különböző pályán indultunk el. A kreativitást, jó csapatmunkát, logikai készséget, megfigyelőképességet alaposan próbára tevő feladatok mindenkinek nagyon tetszettek, és azt vettük észre, hogy pillanatoknak tűnt a bent töltött idő. A két napos gólyatábor alatt mindenki megismerte egymást, új ismeretségek, barátságok köttettek, így mindenki ismerősök, barátok között kezdheti majd az első tanévet a Kossuth Gimiben.

Köszönjük fenntartónknak, a Baptista Szeretetszolgálatnak, hogy lehetővé tette tanulóink számára, hogy a gólyatáborban térítésmentesen vehessenek részt, és élményekkel telve érkezhessenek haza.

Szidey Szilvia osztályfőnök

GALÉRIA