Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Kossuth-hét az alsó tagozaton

Kossuth-hét az alsó tagozaton

2014. szeptember 15-19.

Közvetlenül a tanév megkezdése után iskolánk névadójára emlékezünk egész héten át tartó programsorozattal. Az idei évben a hagyományok megtartása mellett újszerűen, változatosan telt el ez a hetünk. Minden délután más-más program közül választhattak a gyerekek. Egyik délután Kossuth- nótákat tanultak, közösségi játékokkal ismerkedtek meg. A következő napon egy hosszú séta keretében felkeresték a városban található Kossuth emlékhelyeket, ahol rövid összefoglalót hallhattak az emlékhely történetéről. Más napon  pedig a Kossuth életét bemutató tablók készültek el és volt futóverseny is. A hét zárásakor  egy érdekes feladatokat tartalmazó akadályversenyen mérhették össze ügyességüket. Az akadályverseny a város központjában, de viszonylag nagy területen zajlott és meghatározott sorrendben kereshették fel az állomásokat. Nagy dicséret illeti tanulóinkat az utcai kulturált viselkedésért.