Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Mikulás - napi rendezvény a felső tagozaton

Mikulást várni, énekelni, izgulni, aztán találkozni is vele a legszebb gyerekkori emlékek közé tartozik. Iskolánkban már hagyomány a felső tagozaton a Mikulás party. Az osztályok díszítik termeiket, kihúzzák egymás nevét, akinek csomagot készítenek, majd december 6-án átadják egymásnak ajándékaikat.

A DÖK tagjai az aulában Karácsonyi kézműves vásárt nyitottak, ahol kézműves karácsonyi díszeket árultak a diákok részére. Majd a disco előtt egy érdekes táncritmus játékra - Just Dance –re- hívtuk diákjainkat, ami nyakatekert mozdulatokra bírta a táncra vágyókat. Sokféle dalra lehetett ropni, vagy legalábbis próbálkozni a képernyőn táncoló figurák mozgásának leutánzásával. A mozgáskultúra fejlesztésével együtt, nagy élményt nyújtott diákjainknak és nagyon nagy sikert aratott köreikben ez a játék. 

 DÖK segítő tanár: Janó Valéria

GALÉRIA