Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Mini verseny tele kalandokkal

Mini verseny tele kalandokkal

 

2017. július 11 –én került sor városunkban a Kalandos Verseny Mini vetélkedőjére, ahol a Szalay Kiadó által meghirdetett Kalandos Verseny kisújszállási csapatai mérhették össze tudásukat, ügyességüket, a város nevezetességeiről, ill. A titkok iskolája c. könyv tartalmi ismeretéről. 16 órakor a Pávás kút elől indult a verseny.

Iskolánkat két csapat képviselte: A Kossuth négyes és az Agyas hajas.

 

A Kossuth négyes tagjai:                                                       az Agyas hajas tagjai :

Cs. Kiss Zsófia Panna                                                           Sóczó Levente

Kovács Ágnes                                                                       Biró Barbabara

Oros Dóra                                                                             Mózsik Dóra

Kovács Anna Sára                                                                Szilágyi Dóra

 

A gyerekek, a város nevezetes pontjain kialakított helyszíneken feladatokat oldottak meg. Pl. rejtőzködő betűket kerestek, bezárt szobából feladatok megoldásával szabadultak, kvíz kérdéseket oldottak meg, rejtvényt fejtettek, varázsigéket gyűjtöttek, szereplőkhöz mondatokat párosítottak.

A délután legizgalmasabb feladatának a titkos szobából való kijutást tartották a versenyzők. 20 percig közösen csapatként kellett együttműködnie a gyerekeknek azért, hogy az ajtó kulcsát megtalálva kijussanak a helyiségből. 

Iskolánk tanulóit a felkészítő tanárok is elkísérték, Sóczóné Kása Gyöngyi és Földesné Keresztes Mariann . A patronáló pedagógusok munkáját köszönjük.

 

Földesné Keresztes Mariann

                                                                                                                / pedagógus /

GALÉRIA