Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Őszi kirándulások a Kossuth iskolában

Iskolánk három nyolcadik osztálya 2022. szeptember 21-23-ig Zánkán az Erzsébet-táborban tölthetett el három felejthetetlen napot. Koncerten, sétahajózáson, színházi előadáson és a kirándulást záró discoban vehettek részt tanulóink. A zánkai programokon kívül ellátogattak még Tihanyba és Veszprémbe is, ahol megismerhették a helyi nevezetességeket.

A 8.c osztály 2022. szeptember 28-án Budapestre utazott, ahol az Országház gyönyörű épületét és a koronázási ékszereket, a Kossuth teret és a Cipők a Duna-parton holokauszt- emlékművet nézték meg a gyerekek.

A tartalmas őszi kirándulások után gondolatban már a tavaszi és a nyári programokat tervezik osztályaink, hogy az általános iskolában töltött éveket még szebbé és emlékezetesebbé tehessék.

"..., mert kossuthosnak lenni jó!"

GALÉRIA