Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Pályaorientációs nap

2020. november 5-én a „Mesterségem címere” rendezvénysorozat keretében pályaválasztási nap volt a kisújszállási Vigadó épületében, amelyen gimnáziumi tanulóink is részt vettek. Megismerkedhettek a felsőoktatási intézményekkel, többek között az egri Eszterházy Károly Egyetem (EKE), a Debreceni Egyetem (DE) és a Gál Ferenc Egyetem (GFE) tartott prezentációt. A diákok hasznos információkat szereztek a felvételi eljárásról, a diplomás pályakövetési adatokról, valamint az egyetemi költségekről is.

Az előadások között interaktív játékokra került sor, amelyeken nagy kedvvel vettek részt tanulóink. A nap tombolahúzással zárult, amelyen értékes nyereményeket sorsoltak ki.

Köszönjük a színvonalas előadásokat és a szervezést a rendezőknek.

Szidey István igazgatóhelyettes

GALÉRIA