Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Te Szedd!

A Te Szedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért akció ma hazánk a legnagyobb önkéntes mozgalma. Idén immár kilencedik alkalommal valósult meg. A szemétgyűjtési akció keretében szerte az országban „nagytakarítottak” a Te Szedd! önkéntesei. Azért szervezik meg ezt a mozgalmat minden évben, hogy közösen megtisztítsuk szűkebb-tágabb környezetünket.

2021. október 18-án délután 14,00 órától 16,30- ig gyűjtöttük a Kossuth iskola felső tagozatos diákjai- közül 46 fóvel és- Dr. Szélné Kovács Éva tanárnő segítségével a Logókert környékén a szemetet. Nagyon nagy lelkesedéssel vetették bele magukat a gyerekek a munkába, és örömmel, boldogan gyűjtötték a bokrok közé kidobott zsákokat, gumikerekeket, szemeteket. Nagy élmény volt számukra, hogy segíthettek városunk megtisztításában.            

Janó Valéria pedagógus

GALÉRIA