Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Bibliások és Kincskeresők a döntőben

Bibliások és Kincskeresők a döntőben

2019. április 12-én Kótajon, az István Király Baptista Általános Iskolában jártunk az Országos Bibliaismereti Verseny döntőjén. A megmérettetés három fordulós volt, mely 2018 októberében elkezdődött. A három-négy fős csapatok levélben kapták meg az első két forduló feladatait, melyek alapján pontokat szereztek. A legjobb pontokat elérő csapatok részt vehetett a Kótajon szervezett döntőben. Iskolánkból idén két csapat kapott meghívót a jeles eseményre. 6. évfolyamon Béres Hanna, Máté Viktória, Újfalusi Zoltán Bibliások nevű csapata, 8. évfolyamon Dávid Vanda, Nagy Gréta és Tóth Anna Kincskeresők nevű csapata jutott be a döntőbe. A Bibliások évfolyamukon III. helyezést, a Kincskeresők II. helyezést értek el. Gratulálunk a szép eredményükhöz!

GALÉRIA