Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Történelem verseny a reformáció 500 évfordulója alkalmából

Történelem verseny a reformáció 500 évfordulója alkalmából

 

2017. november 10-én az Illéssy Sándor Baptista Gimnáziumban került megrendezésre a reformáció 500. évfordulója alkalmából meghirdetett történelem – tehetséggondozó verseny. A szóbeli döntőn 9 csapat mérte össze tudását, iskolánk három csapattal képviseltette magát.  A feladatok szórakoztatóak, változatosak voltak, és jelentős tudást igényeltek. A versenyt végül a Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola és Kollégium 7.c osztályos csapata nyerte meg. Tagjai: Gulyás Csaba, Füleki Barnabás és Szél Bence.

Harmadik helyezést ért el a 8.a osztály csapata: Béres Csenge, Bottlik Csenge, Szekeres Alexandra Vivien.

Negyedik helyezést ért el a Borók-Varró Veronika, Szabó Lilla, Kása Botond által alkotott csapat.

Eredményükhöz gratulálunk, további sok sikert kívánunk.

A verseny megszervezéséért, lebonyolításáért köszönetet mondunk az Illéssy Baptista Gimnáziumnak.

GALÉRIA