Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Cipősdoboz akció

Cipősdoboz akció az iskolában
 
Az idei tanévben is elindult a cipősdoboz akció, melyet a Baptista Egyház szervezett és bonyolított le. Iskolánk tanulói is szerepet vállaltak a kezdeményezésben. Iskolai szinten 199 db dobozt sikerült megtölteni, melyeket a törökszentmiklósi Kölcsey Ferenc Általános Iskola diákjai kaptak meg. Az osztályokban versenyt szerveztünk, melyben 4 kategóriában hirdettünk győzteseket, az 1-2., 3-4, 5-6 és 7-8. osztályok között.
 
Nem csak gyűjtöttünk, de kaptunk is a téglási II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola diákjaitól, összesen 190 db-ot. Az átadás után nagy örömmel bontogatták tanulóink az ajándékdobozokat. Örülünk, hogy örömet szerezhettünk és örülünk ,hogy kaphattunk is az adományokból. 
 
 

GALÉRIA