Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Óvodások látogatása iskolánkban

Gyorsan telnek a napok egymás után, első osztályosaink október végére már igazi iskolásokká cseperedtek. Az elmúlt napokban osztálytermeinkben mégis több volt a játék, hiszen az óvodások és az óvó nénik látogattak el hozzánk. A nagy ölelések és az örömkönnyek után együtt ültünk be egy kicsit az iskolapadba, hogy kedvet csináljunk az ovisoknak a szeptemberben számukra is elérkező tanuláshoz. A játékos feladatok közben az óvó néniknek is lehetőségük nyílt megfigyelniük régi óvodásaikat munka közben. A tanító nénik is megismerkedhettek azokkal a gyerekekkel, akik közül majd sokan iskolánk tanulói lesznek. Terveink szerint a tanév során még többször találkozunk, nemcsak a tanórákon, hanem iskolánk egyéb programjaira is szeretnénk meghívni őket. Így jövő szeptemberben régi ismerősként üdvözölhetjük majd egymást azokkal a gyerekekkel, akik a Kossuth iskolában szeretnék elkezdeni tanulmányaikat.

 

 

 

 

 

 

GALÉRIA