Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Tanulói tájékoztató digitális tanrend idejére alkalmazott oktatási felületről

Tisztelt Szülők, Gyerekek!

 
Készítettünk egy segédanyagot a digitális tanteremhez való csatlakozásról és annak használatáról.
Az alábbi hivatkozás egy pdf fájlt fog megnyitni, ami bármely informatikai eszközön (számítógép, tablet, okostelefon) olvasható.
A rendszer, amit használni fognak a tanulóink szintén használható bármely eszközön. Akár régebbi tableten, okostelefonon (amin működik a facebook, vagy az isnstagram) is működik a rendszer webes felületen, vagy a Google Play, Apple Store áruházakból letöltött és telepített alkalmazás használatával.
 
Bármi egyéb kérdésükkel kapcsolatban kérjük keressék az osztályfőnököket, akik válaszolnak, vagy továbbítják az informatikai szakembereinknek.
 
Várhatóan március 17-én, kedden és március 18-án, szerdán érkeznek a meghívók a digitális tantermekbe, a leadott e-mail címekre. 
A teljes rendszer felállásáig, minden mindennap órarend szerint kell megkapniuk a csatlakozási felhívásokat, amennyiben nem érkezne meg, kérjük jelezzék! Egy tantárgyhoz csak egyszer kell csatlakoznia minden tanulónak.
 
Tisztelettel, Radics Zoltán igazgató

CSATOLT DOKUMENTUMOK