Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Játékos bibliai vetélkedő

Játékos bibliai vetélkedő

Iskolánkban immár ötödik alkalommal tartottuk meg játékos bibliai vetélkedőnket. Ebben a tanévben május 24-én került sor erre a programra, melyen minden osztály 3-4 fős csapattal képviseltette magát. Sajnos a 7.A osztály most kimaradt a vetélkedésből, mert ezen a napon mentek osztálykirándulásra.

Minden évben igyekszünk olyan feladatokat adni a diákoknak, hogy mély bibliaismeret nélkül is legyen sikerélményük. Az idei feladatsorban a jó memória, logika, bizonyos esetekben a bátorság, néha a gyorsaság is fontos tényező volt. Az egyik feladatnál komoly durranások töltötték meg az iskola folyosóját, ami miatt az épületben tartózkodók közül néhányon közelebbről is szemügyre vették a játékteret, hogy minden rendben van-e. Megnyugtattuk őket, hogy igen, ez előre tervezett dolog és nincs ok aggodalomra. Nemcsak a lufik durranása okozott hangzavart, hanem a gyerekek sikongatása is. Jó móka volt! Jövőre új ötletekkel, új feladatokkal ismét vetélkedünk.

Ezúton is szeretném megköszönni Janó Valéria tanárnőnek a játék levezetésében nyújtott segítségét!

GALÉRIA