Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Megyei bajnokok a kossuthos lányok

2022. november 10-én került megrendezésre a "VII. Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Sportnapok", ahol iskolánk röplabda csapatai vettek részt. A lányok általános iskolai korosztályban első helyezést értek el és lehetőségük volt 2 gimnazista csapat ellen is megmérettetni tudásukat, ahol szoros meccseket játszottak. A gimnazista fiúk a második helyen végeztek, szintén küzdelmes játék árán. A csapatok tagjai:

Lány csapat: Háló Zsuzsanna, Háló Fruzsina Siklósi Viktória Lara, Német Jázmin Andrea, Monoki Dóra, Csukás Vanessza Fanni, Ratkai Nóra, Gál Dorina Kitti, Ozsváth Petra Noémi, Nagy Lili

Fiú csapat: Mester János, Bobvos Krisztián, Háló Attila Rudolf, Pap Róbert, Ferenczi Márk, Szabó Bence Dominik, Kövér Zsombor, Földesi Levente Csaba, Papp Ákos, Juhász Sándor

Edző, felkészítő tanár: Patkó Richárd