Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Sportsiker a Kossuthban

A Hercules Fiai Honvéd Sportegyesület az idei edzőtáborát a kisújszállási Kumánia Gyógy- és Strandfürdőben tartotta július 3-10-ig. A gyerekek a folyamatos edzések mellett a fürdő adta lehetőségeket is kipróbálhatták.

Iskolánk tanulói is tagjai az egyesületnek, így egy házi bajnokságot szerveztek 2020.07.09-én, ahol az iskolaröplabda csapatának néhány tagja is részt vett. A járvány helyzet miatt az edzések elmaradtak, de a gyerekek teljesítményén ez nem volt érzékelhető! Az ellenfelek egész héten edzésben voltak és visszarázódtak a játékba. A Kossuthos röpis gyerekek délelőtt edzésen vettek részt .Ezután az ebéd következett majd  fürdőzés. 15:30-kor kezdődtek a mérkőzések a homokos pályán. Szoros meccseket és izgalmas küzdelmeket láthattunk.

A fiú csapat I. helyezést,

 a lányok  II. .helyezést  értek el.

A “torna legjobb játékosa“ címet iskolánk tanulója Mester János kapta.

Csapattagok: 

Majláth Virág, Éliás Mirella, Kása Luca, Budai Leila

Mester János, Bobvos Krisztián, Bikki Kevin, Szabó Bence Dominik 

Edző: Patkó Richárd 

Köszönjük a szép hetet!

Patkó Richárd testnevelő

GALÉRIA