Üdvözöljük iskolánk weboldalán

A dobogó legfelső fokán a szociális és egészségügyi versenyen

2023.11.13-án került megrendezésre a Nagykun Baptista Oktatási Központ Illéssy Sándor Technikum és Szakképző Iskola által megrendezett Szociális és egészségügyi verseny. 16 csapat mérte össze tudását 16 állomáson keresztül. Olyan területeken kellett bizonyítaniuk, mint elsősegélynyújtás, szociális gondozás vagy éppen gyógynövények felhasználása. A verseny végén rendkívül dekoratív és ízletes ételekkel kápráztatták el a versenyzőket az iskola diákjai.  Az eredményhirdetés során iskolánk elhozta az első helyet. A csapat tagjai: Budai Bence Péter, Lukácsi Ádám László, Olej Dóra, Rézműves Szimonetta Melinda. Ez úton is köszönjük a szervezők színvonalas munkáját és bízunk benne, hogy jövőre ismét ellátogathatunk hozzájuk.

 

Felkészítő tanárok: Kispálné Németh Márta és Mester Anikó 

GALÉRIA