Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Mikulás-napi versenyek

A Dalma Dance Club kisújszállási tagozata ismét egy megmérettetésen vett részt 2019. december 8-án Törökszentmiklóson. Az egész napos verseny és a sok szorgalmas óra eredménye egy első és egy második helyezés.

Csapat tagjai: Ozsváth Ivett Ingrid, Háló Zsuzsanna, Siklósi Viktória, Péter Anna, Stumpf Anna, Háló Fruzsina, Csukás Vanessza Fanni, Gál Dorina, Csepregi Dorina

Tagozatvezető, felkészítő tanár: Kerekes Petra

 

 

A december 8-án megrendezésre kerülő Mikulás Kupán részt vett a kisújszállási Dalma Dance Club S.E. hip-hop tagozata is, melyen egy előkelő első helyet is bezsebelhették! A tagozatot a Kossuth Lajos Tagintézmény 5 tanulója is erősíti, név szerint: Kémeri Tibor, Sóczó Levente, Jámbor Bence Roland, Ozsváth Petra és Ozsváth Patrik. Felkészítő tanáruk Jámbor Imre

 

Iskolánk röplabda csapatát sem felejtette el a Mikulás!

Csapat tagjai: Újfalusi Zoltán, Csipes Nándor, Szabó Bence Dominik, Bikki Kevin, Balogh-Szabó Nándor, Bobvos Krisztián, Éliás Mirella, Majláth Virág, Háló Zsuzsanna, Háló Fruzsina, Siklósi Viktória, Csukás Vanessza

Edző, felkészítő tanár: Patkó Richárd