Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Erasmus + pályázat

Tisztelt Szülők és kedves tanulóink!

A NABOK Kossuth-gimi Erasmus+ pályázatot nyert, melynek keretében 20 gimnazista tanulónk kap lehetőséget idegen nyelvi ismereteinek és kompetenciáinak bővítésére. 10 tanuló Olaszországban, 10 tanuló pedig Portugáliában tölthet el egy hetet. A program célnyelve: angol.

A kiutazás feltétele az alábbi pályázati űrlap kitöltése és egy angol nyelvű motivációs levél megírása (milyen kompetenciák fejlődését várja el a program során a tanuló, hogyan segítené a programban való részvétel az egyéni képességek fejlődését, stb.).

Az Olaszországba való kiutazás tervezett dátuma 2023 októbere. Olaszországba a kiutazás autóbusszal történik, Portugáliába pedig repülőgéppel.

A pályázati adatlapot és az angol nyelvű motivációs levelet az alábbi email-címre kérjük küldeni, vagy személyesen leadni a gimnázium titkárságán, vagy Duli Annamária tanárnőnek.

email-cím: erasmuspalyazat.kossuth@gmail.com

CSATOLT DOKUMENTUMOK